„Insta360” pristato „GO 3S” kamerą su 4K įrašymu ir „Apple Find My” palaikymu

Insta360 GO 3

„Insta360” pristatė populiarią nykščio dydžio veiksmo kamerą GO 3S, kuri yra atnaujinta populiarioji veiksmo kamera GO 3. Naujajame modelyje pagerinta vaizdo įrašymo raiška ir įdiegta daugeliui labai vertinga funkcija – „Apple Find My” palaikymas.

Anksčiau GO 3S galėjo filmuoti 4K raiška 30 kadrų per sekundę greičiu. Ji taip pat siūlo 2,7K režimą su 50 kadrų per sekundę sparta tiems, kurie nori sklandesnių sulėtintų kadrų. Nors 4K atkūrimas gali būti apribotas dabartiniais ekranais, tai suteikia galimybę užtikrinti ateities perspektyvas ir didesnį įrašytų vaizdo įrašų universalumą.

Svarbus papildymas – suderinamumas su „Apple Find My”. Prijungę GO 3S prie „iPhone”, naudotojai gali nustatyti mažosios kameros buvimo vietą naudodamiesi programėle „Find My”, jei joje yra baterija, nesvarbu, ar ji įjungta, ar išjungta.

Tačiau „Insta360” patikslina, kad „Find My” veiksmingumas yra „labai ribotas” po vandeniu dėl „Bluetooth” signalo trukdžių. Be to, pridedamame „Action Pod” nėra „Find My” funkcijos, todėl naudotojams reikia jį sekti rankiniu būdu.

Be 4K ir „Find My”, GO 3S turi keletą kitų atnaujinimų. Atsparumas vandeniui padidėjo dvigubai – nuo 16 pėdų (5 m) iki 33 pėdų (10 m), tačiau tai taikoma tik pačiai kamerai; norint panardinti „Action Pod”, reikia atskiro nardymo dėklo. Be to, atsirado naujas „MegaView FOV” nustatymas, siūlantis itin platų režimą su sumažintu iškraipymu, o intervalinio vaizdo funkcija automatiškai įjungia ir išjungia kamerą nustatytais intervalais, kai reikia užsiimti ilgesne veikla.

Lėtas filmavimas patobulintas iki maksimalios 200 kadrų per sekundę spartos 1080p ir 100 kadrų per sekundę spartos 2,7K, o sulėtinto laiko filmavimo funkcija „Dynamic Timelapse”, kuri apkarpydama vaizdo įrašą imituoja panoraminius kadrus, puikiai tinka miesto vaizdams ar saulėlydžiams fiksuoti.

GO 3S taip pat gali automatiškai aptikti ir sureguliuoti horizontalų arba vertikalų filmavimą, o tai vertinga funkcija kuriant į socialinę žiniasklaidą orientuotą turinį. Vizualiai GO 3S beveik nesiskiria nuo savo pirmtako, taip pat galima įsigyti panašių spalvų – juodos ir baltos.

Netgi GO 3 ir GO 3S kainos išlieka tokios pačios: 64 GB modelio kaina prasideda nuo 399,99 USD, o 128 GB modelį galima įsigyti už 429,99 USD. Nors GO 3 turi ir pigesnį 32 GB variantą už 379,99 USD, tik už papildomus 20 USD gausite dvigubai didesnę atmintį.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt