Pristatomas „Coros Dura” dviračių kompiuteris su GPS ir saulės baterijos įkrovimu

Coros Dura dviračiams

Kompanija „Coros” pristatė naują dviračių kompiuterį „Coros Dura”, pasižymintį įvairiomis funkcijomis.

Dviračių kompiuteris „Coros Dura” turi 2,7 colio didelio jautrumo jutiklinį MIP ekraną, kurio skiriamoji geba yra 400 x 240 ir kuris gali atvaizduoti 64 skirtingas spalvas. Prisitaikantis foninis apšvietimas reguliuoja ekrano ryškumą priklausomai nuo paros laiko.

Modelis turi GNSS modulį (GPS, GLONASS, „Galileo”, „BeiDou” ir QZSS) ir 32 GB integruotos atminties su iš anksto įdiegtais pasaulio žemėlapiais, kuriuos galima naudoti neprisijungus prie interneto. Tai reiškia, kad dviračių kompiuterį galima naudoti kaip navigacijos sistemą nepriklausomai nuo išmaniojo telefono. Taip pat palaikoma navigacija posūkis po posūkio. Jei reikia, prietaisą galima sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu per „Bluetooth” ir specialią mobiliąją programėlę.

Coros Dura dviračių kompiuteris

Taip pat yra barometrinis aukščiamatis, akselerometras, giroskopas, kompasas ir temperatūros jutiklis.

Teigiama, kad visiškai įkrautos baterijos veikimo trukmė, esant įjungtai GPS funkcijai, yra iki 120 valandų. Be to, navigatoriuje įrengti saulės elementai, kurie suteikia iki 2 valandų papildomo veikimo laiko, jei vieną valandą įkraunama tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Įrenginio korpusui suteiktas IP67 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatas. Coros Dura taip pat galima prijungti prie įvairių įrenginių per „Bluetooth” arba ANT+.

Dviračių kompiuterio „Coros Dura” kainą gamintojas nustatė 249 JAV dolerius, jį jau galima iš anksto užsisakyti JAV. Naujuoju gaminiu bus pradėta prekiauti nuo liepos 15 d.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt