„Samsung“ pristatys „Galaxy“ įrenginiams skirtą dirbtinio intelekto piešimo funkciją, panašią į „iPadOS 18“ „Image Wand”

Samsung Galaxy Fold 6 turės įdomią funkciją

Naujasis „Samsung“ išmanusis telefonas „Galaxy Fold 6“ turės unikalią dirbtinio intelekto funkciją, kuri, naudodama teksto užuominas, paprastus eskizus pavers pilnaverčiais paveikslėliais. Ši funkcija bus įtraukta į „One UI 6.1.1“ atnaujinimą, kurį „Samsung“ planuoja išleisti artimiausiu metu.

Vakar „Apple“ parodė naują funkciją, pavadintą „Image Wand“. Tai generatyvinė dirbtinio intelekto funkcija, kuri eskizą ar piešinį paverčia visaverčiu paveikslėliu.

„Ice Universe“ informatorius sakė, kad „Galaxy AI“ „Galaxy Fold 6“ taip pat galės paprastą eskizą su tekstiniais nurodymais paversti visaverčiu piešiniu ar paveikslu, ir ši funkcija pasirodys anksčiau nei „Apple“.

Naujoji funkcija taip pat gali būti prieinama „Galaxy Tab“ serijos įrenginiuose, suderinamuose su „One UI 6.1.1.1“, nes jie suderinami su „S Pen“ rašikliu ir turi geresnes piešimo galimybes.

Kadangi „Galaxy Fold 6“ veiks su „One UI 6.1.1.1“ ir jį planuojama pristatyti kitą mėnesį, jame bus siūlomos naujos dirbtinio intelekto funkcijos, kuriomis naudotojai galės naudotis anksčiau nei „Apple“.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt