Nutekėjo Vivo Pad 3 specifikacijos. Pranešama, kad ruošiamas 8,8 colio iQOO prekės ženklo planšetinis kompiuteris

Vivo Pad 3

Pranešama, kad „Vivo” kuria naują aukščiausios klasės planšetinio kompiuterio modelį. Tikimasi, kad šis prietaisas bus „Vivo Pad 3”, o kai kurios pagrindinės jo specifikacijos ką tik nutekėjo. Tačiau atrodo, kad tai ne vienintelė planšetė, kurią bendrovė planuoja netrukus pristatyti. Taigi pateikiame visą informaciją.

Vivo Pad 3 specifikacijos

Naujausiu nutekinimu pasidalijo žinomas ekspertas Digital Chat Station. Jis teigė, kad būsimame Kinijos technologijų milžinės planšetiniame kompiuteryje įdiegtas „MediaTek Dimensity 9300 SoC”, kuris yra flagmanų klasės procesorius. DCS taip pat pridūrė, kad planšetinis kompiuteris turės aukštą ekraną, kurio kiekvienas kampas bus užapvalintas.

Vivo Pad 3

Be to, tikimasi, kad prietaisas pasižymės geresniu našumu ir greituoju įkrovimu, palyginti su savo pirmtaku. Tai ne vienintelė planšetė, prie kurios, kaip kalbama, bendrovė dirba. Matyt, „Vivo” taip pat planuoja išleisti naują planšetinį kompiuterį, priklausantį jos submarkei iQOO. Nors šio prietaiso pavadinimas nebuvo atskleistas, patarėjas tvirtina, kad jis turės didelį 8,8 colio ekraną.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt