„Apple” atidės naujojo „iPhone” išleidimą: kas nutiko?

Iphone 15 išleidimas gali vėluoti

Išmaniųjų telefonų linijos „iPhone 15” išleidimą „Apple” gali atidėti kelioms savaitėms ar net daugiau. Apie tai pranešė „Bank of America” analitikas Vamsi Mohana, kuris teisingai prognozavo 2020 m. „iPhone 12” linijos pristatymo atidėjimą.

Tokią išvadą analitikas padarė remdamasis šį rudenį atliktu „Apple” tiekimo grandinės patikrinimu. Jo duomenimis, gamintojas naujuosius iPhone turėtų pristatyti nuo spalio iki gruodžio mėnesio.

Vis dėlto išlieka galimybė, kad „iPhone 15” pristatymas įvyks rugsėjo pradžioje, kaip planuota, tačiau naujieji išmanieji telefonai greičiausiai bus pradėti pardavinėti vėliau nei įprastai. Su kuo susijęs toks vėlavimas, šaltinis nepatikslino.

Anksčiau kitas analitikas Jeffas Poo teigė, kad įprasti „iPhone 15” ir „15 Plus” modeliai gali nepasirodyti rugsėjį. Viskas dėl perėjimo prie naujų 48 MP fotoaparatų, dėl kurių gamybos vėlavimo dėl tiekimo problemų ir dėl to išleidimo datų pasikeitimo rizikos.

Prisiminkime, kad praėjusiais metais „Apple” pristatė keturis „iPhone 14” serijos išmaniuosius telefonus, iš kurių vieno dėl blokavimo Kinijoje teko laukti iki spalio 7 d. Kiti modeliai buvo išleisti rugsėjo 16 d.

Kuo „iPhone 15” skirsis nuo „iPhone 14”?

Jau oficialiai patvirtinta, kad 2023 m. „iPhone” bus su USB-C jungtimi, jos „Apple” išmaniuosiuose telefonuose dar niekada nebuvo. Be to, visi modeliai gaus „Dynamic Island” formą, kuri pirmą kartą pasirodė „iPhone 14 Pro” ir „iPhone 14 Max”. Be to, visi „iPhone 15” išmanieji telefonai turės padidintą baterijos talpą.

Tuo tarpu visi gandai ir informacijos nutekėjimai rodo, kad mūsų laukia brangiausia „iPhone” karta istorijoje. Visi „Pro” modeliai gali pabrangti net 200 JAV dolerių. Paskutinį kartą toks drastiškas kainos pokytis buvo 2017 m., kai „iPhone X” buvo pristatytas už 999 JAV dolerių.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt