„Apple“ patvirtino „Watch Series 9“ akumuliatoriaus išsikrovimo klaidą

Watch Series 9

Apple Watch Series 9 buvo pristatytas kartu su iPhone 15 serija praėjusį rugsėjo mėn. Jame buvo įdiegta daug techninės ir programinės įrangos naujovių, o „dvigubo bakstelėjimo” funkcija buvo ypač įspūdinga. Atnaujinus „watchOS 10.1”, naudotojai galėjo lengvai valdyti savo laikrodžius viena ranka, neliesdami ekrano. Tačiau atnaujinimas taip pat sukėlė tam tikrų problemų, pavyzdžiui, pernelyg didelį karštį ir įkrovimo problemas. Tai nuvylė „Watch Series 9” ir „Ultra 2” laikrodžių savininkus. Laimei, „Apple” stengiasi išspręsti šias problemas.

Watch Series 9 laikrodžiai / Apple nuotr.
Watch Series 9 laikrodžiai / Apple nuotr.

Neseniai „Apple Watch Series 9” ir „Ultra 2” laikrodžių naudotojai gavo prieigą prie daugybės naujų funkcijų, kai buvo išleistas „watchOS 10.1” atnaujinimas. Tačiau šios funkcijos taip pat sukėlė perkaitimo problemą. Kaip jau žino technologijų entuziastai, dėl perkaitimo dažnai kyla įkrovimo problemų.

Kaip tikriausiai žinote, karštis yra veiksnys, kuris neigiamai veikia ličio jonų baterijų veikimą. Dėl aukštos temperatūros ličio jonai juda greičiau, todėl akumuliatorius greičiau išsikrauna ir dėl to trumpiau veikia. Būtent taip nutiko „Apple Watch Series 9” ir „Watch Ultra 2” laikrodžių naudotojams.

Dėl su atnaujinimu susijusių našumo problemų išmanieji laikrodžiai ėmė perkaisti, todėl jų baterijos greitai išsikrovė. Tai dar labiau erzino „Apple Watch” naudotojus, kurie ir taip susidūrė su nepatogumais, nes beveik kasdien turėjo įkrauti savo laikrodžius. Greitai reaguodama į naudotojų atsiliepimus, „Apple” įgaliotiems aptarnavimo centrams išsiuntė pranešimą, kuriame paskelbė, kad artimiausiu atnaujinimu bus išspręstos perkaitimo problemos.

Technologijų straipsnių ekspertė, apžvalgų autorė. El. paštas: agne@technolife.lt