Asus pristatė nešiojamąjį projektorių ZenBeam L2 su Android TV ir Chromecast

ZenBeam L2 projektorius

Asus pristatė rinkai naująjį ZenBeam L2 nešiojamąjį projektorių, kuris gali būti naudojamas visiškai autonomiškai, neprijungus vaizdo šaltinio ir garso sistemos.

Projektoriaus skiriamoji geba – 1080p, jis palaiko turinį 4K HDR. Didžiausias šviesos diodų ryškumas yra 960 liumenų. Projektorius taip pat gali pasigirti plačia sRGB spalvų gamos aprėptimi (120 %), kuri turėtų užtikrinti ryškų vaizdą ir tikslų spalvų atkūrimą.

Trumpo fokusavimo objektyvas leidžia projektuoti 40 colių vaizdą vos metro atstumu. Maksimalus vaizdo dydis yra 120 colių, projekcija galima iš 3,1 metro atstumo. Vaizdo iškraipymai automatiškai koreguojami vertikaliai ir horizontaliai, taip pat palaikomas automatinis fokusavimas ir kliūčių išvengimas.

 

Projektoriuje yra 10 W Harman Kardon garsiakalbis su Smart Amp technologija, skirta garso sustiprinimui. Naudojant Asus Light Wall technologiją, projektorių galite naudoti kaip išmaniąją lempą: jis palaiko 26 apšvietimo režimus.

ZenBeam L2 jungtys

Projektorius veikia „Android TV 12“ ir palaiko visas programas iš „Google Play“, skirtas televizoriams. Taip pat yra „Chromecast“ patogiam ekrano veidrodžiui ir „Google Assistant“ balso komandoms. Laidu vaizdo šaltinį galima prijungti per HDMI arba USB, taip pat yra 3,5 mm ausinių lizdas.

65 W h baterija užtikrina iki 3,5 valandų baterijos veikimo laiką, o nešiojimui yra rankena.

Bendrovė taip pat demonstruoja atsakomybę aplinkai, gamindama ZenBeam L2 projektorių, naudodama LED šviesos šaltinį be gyvsidabrio ir aplinkai nekenksmingą FSC Mix sertifikuotą pakuotę.

„Asus ZenBeam L2“ kaina bus 722 USD, pardavimas turėtų prasidėti spalio 11 d.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt