ASUS ROG Ally nešiojamas žaidimų įrenginys: kaina, specifikacijos ir išleidimo data

ASUS ROG Ally žaidimų kompiuteris

ASUS neseniai pristatė labai lauktą žaidimų konsolę ASUS ROG Ally. Tai pirmasis ROG serijos nešiojamasis kompiuteris su Windows 11 operacine sistema. Teigiama, kad ROG Ally sukurtas taip, kad suteiktų išskirtinę žaidimų patirtį.

Techninės ROG Ally savybės

ROG Ally veikia AMD Ryzen Z1 Extreme procesorius su Zen 4 branduoliais, kurių taktinis dažnis yra iki 5,1 GHz, ir grafikos lustas – RDNA 3. Šis derinys užtikrina neprilygstamą našumą iki 8,6 TFLOPS.

Dėl 16 GB LPDDR5-6400 RAM ir 512 GB NVMe M.2 PCIe 4.0 kietojo disko žaidėjai gali tikėtis greito įkėlimo ir sklandaus žaidimo. Be to, įrenginyje yra įrengtas microSD atminties kortelės lizdas, skirtas atminties išplėtimui, kuris suteikia dar daugiau lankstumo.

ASUS ROG Ally turi 7 colių IPS ekraną su Full HD raiška ir 16:9 formato santykiu. Ekrane yra 100% sRGB, 500 nitų ryškumas, 7 ms atsako laikas ir 120 Hz atnaujinimo dažnis.

ASUS ROG Ally

Papildomos funkcijos:

  • „Dolby Vision HDR“ palaikymas,
  • „FreeSync Premium“,
  • Ekrano apsauga Gorilla Glass Victus,
  • Hi-Res sertifikatas.

Kalbant apie papildomas funkcijas, „ROG Ally“ turi įmontuotą pirštų atspaudų skaitytuvą, užtikrinantį saugią prieigą. Įrenginys palaiko greitą įkrovimą (65 W) per USB-C prievadą, naudojant PD 3.0 technologiją. Bluetooth 5.2 ir Wi-Fi 6E užtikrina sklandų ryšį, o Windows 11 operacinė sistema siūlo pažįstamą ir galingą žaidimų aplinką.

Viena iš funkcijų yra PRO režimas, leidžiantis vartotojams sujungti ROG Ally su XG Mobile prijungimo stotele. Tai leidžia integruoti NVIDIA GeForce RTX 4090 grafikos plokštę, suteikdama neprilygstamą žaidimų patirtį tiems, kurie siekia aukščiausio našumo lygio.

ROG Ally kaina

ASUS ROG Ally prekyba prasidės 2023 m. birželio 13 d. Nešiojamą žaidimų kompiuterį bus galima įsigyti už 699 USD.

Be to, 2023 metų trečiąjį ketvirtį bus išleista versija su Ryzen Z1 lustu, kuri išplės žaidėjų galimybes.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt