„Google“ ir „Samsung“ ištaisys erzinančią „Android“ funkciją

Erzinanti funkcija

„Google“ paskelbė, kad išleisdama „Android 14“ ketina pataisyti operacinės sistemos savybę, susijusią su programų darbu fone, kuri erzina kūrėjus ir paprastus vartotojus. „Samsung“ pirmoji palaikė iniciatyvą ir ją įdiegs kitame dideliame savo įrenginių atnaujinime.

Kaip rašoma oficialiame „Google“ tinklaraštyje, įmonė sulaukia daug skundų dėl foninių procesų ir paslaugų veikimo – programų galimybės veikti net vartotojui jas uždarius. Visų pirma tai yra pranešimų pristatymas. Siekdama išspręsti šią ilgalaikę problemą, „Google” pradėjo bendradarbiauti su partneriais, kad naujosios API būtų palaikomos visoje Android įrenginių ekosistemoje. Pirmoji į šią iniciatyvą sureagavo Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“.

„Siekdami sustiprinti Android platformą, kartu su Google sukūrėme vieną politiką, kuri, tikimės, sukurs nuoseklesnę ir patikimesnę Galaxy įrenginių savininkų patirtį. Pradedant nuo „One UI 6.0“, „Android 14“ optimizuotų programėlių front-end paslaugos bus garantuotos, kad jos tinkamai veiks, jei jos sukurtos pagal naująją „Android front-end Services“ API politiką“, – sakė „Samsung“ atstovas.

„Google“ ragina kūrėjus naudoti naujas API, kad jų programos tinkamai veiktų fone.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt