„IPhone 15 Pro“ bus prijungtas prie išorinio monitoriaus per „Thunderbolt 3“ sąsają

IPhone 15 Pro

„iPhone 15 Pro“ ir „iPhone 15 Pro Max“ gaus naują kamerų vaizdų rodymo monitoriuje funkciją realiuoju laiku. 4K vaizdo srautas bus perduotas į išorinį ekraną per USB-C prievadą, kuris tikriausiai turės Thunderbolt 3 ryšio sąsają. Apie tai pranešė @analyst941 , Twitter platformoje.

„Thunderbolt 3“ sąsają

Prijungus prie monitoriaus per „Thunderbolt“, „iPhone 15 Pro/Pro Max“ savo ekranuose turėtų rodyti tik kameros valdiklius, o vaizdo srautas bus nukreiptas į ekraną.

Ši funkcija turėtų būti paklausi tarp iPhone filmuotojų profesionalioje ar pusiau profesionalioje aplinkoje. Praktiškai mažai tikėtina, kad dauguma vartotojų juo naudosis. Apie kitas naujų iPhone perėjimo prie USB-C programines ypatybes kol kas nežinoma, nors teoriškai Apple gali ruošti savo „PC režimą“, panašų į Samsung DeX Galaxy išmaniuosiuose telefonuose.

„Thunderbolt“ yra patentuotas standartas, kurį „Apple“ sukūrė bendradarbiaudama su „Intel“. Jis užtikrina duomenų perdavimo greitį net iki 40 Gb/s (tuo tarpu USB 3.1 perduoda duomenis tik iki 10 Gb/s), palaiko 4/6K monitorius 60 Hz dažniu ir gali tiekti iki 100 W galią.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt