Išleistas greičiausias monitorius: kam jis bus reikalingas (nuotrauka)

Naujas Acer monitorius XV242F

Bendrovė „Acer” be didelio triukšmo išleido žaidimų monitorių, palaikantį 540 Hz atnaujinimo dažnį – iki šiol rekordinį monitorių dažnį. Modelis vadinamas XV242F.

Be rekordinio atnaujinimo dažnio, monitorius gali pasigirti 1 ms atsako laiku, „Nvidia G-Sync” palaikymu ir stereo garsiakalbių buvimu. Kalbant apie išvaizdą, nieko neįprasto – tiesiog juodas plokščias monitorius su apvaliu stovu.

Naujiena „Acer” turi 24,1 colio TN matricą su 1080p (Full HD) raiška. Ryškumas neviršija 400 nitų, ekranas apima 99 % sRGB spalvų gamos. Jungiamosioms funkcijoms užtikrinti yra „DisplayPort” ir HDMI 2.0 prievadai.

Verta paminėti, kad 540 Hz yra daug kartų greitesnis nei „vidutiniai” žaidimų monitoriai, palaikantys darbą „tik” 360 Hz dažniu. Pirmiausia „Acer” naujiena sudomins profesionalius žaidimų sportininkus. Tačiau norint generuoti 540 kadrų per sekundę, reikės aukščiausios klasės „Nvidia” arba AMD vaizdo plokštės.

Acer XV242F
Acer XV242F

Acer XV242F galite įsigyti už maždaug 900 JAV dolerių. Atkreipkite dėmesį, kad „Asus” taip pat turi modelį su rekordiniu 540 Hz ekranu, tačiau jis bus išleistas tik rugsėjo pabaigoje.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt