„Microsoft” išleido programą, kuria galite pasiekti kompiuterį iš bet kurio kito įrenginio

Windows App
Windows App

Bendrovė „Microsoft” išleido „Windows App” programą, kuri pravers daugeliui naudotojų. Ji leidžia nuotoliniu būdu pasiekti kompiuterį per „macOS”, „iOS”, „iPadOS” įrenginius, taip pat per naršyklę ar kitą „Windows” kompiuterį.

Programa leidžia prisijungti prie „Windows 365”, „Azure Virtual Desktop”, „Microsoft Dev Box” arba nuosavo kompiuterio. Kaip pažymi „Microsoft”, įrankis palaiko kelis monitorius, skirtingas ekrano raiškas, mastelio keitimą ir kt.

Iš tikrųjų „Windows App” yra patogesnė ir pažangesnė „Remote Desktop Connection” versija, naudojanti debesų saugyklą, vaizdų srautinį perdavimą ir kitas technologijas. Kartu, jei norite, galite šios programos neįdiegti į įrenginį, o naudoti naršyklinę „Windows App” versiją, prisijungę prie savo „Microsoft” paskyros.

Naujoji programa kol kas prieinama tik „iOS”, „MacOS”, „Windows” naudotojams ir žinoma naršyklėje, tačiau vėliau bus sukurta „Android” įrenginiams skirta versija. Kol kas reikia turėti darbinę arba mokymų paskyrą, vėliau bus palaikoma ir asmeninė paskyra.

„Windows” programos versiją galima atsisiųsti iš „Microsoft Store”, taip pat „TestFlight”, skirtą „macOS” ir „iOS” įrenginiams. „Microsoft” interneto svetainėje yra žingsnis po žingsnio instrukcijos, kaip prisijungti iš vieno ar kito įrenginio. Jos veikimą skirtinguose įrenginiuose galima įvertinti vaizdo įraše:

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt