Nubia išleido monstrinį išmanųjį telefoną: Z50S Pro apžvalgą

Nubia z50s pro

„Nubia” išleido stilingą nuotraukų flagmaną Z50S Pro. Jis turi didžiulį fotoaparato bloką, sudarytą iš trijų modulių. Apie tai praneša mydrivers.

Pagrindinė kamera „Sony IMX800” su 50 megapikselių raiška. Gamintojas padidino objektyvo diafragmą iki 5,21 mm. Šis rodiklis laikomas rekordiniu tarp visų telefonų. Jis turi optinį stabilizavimą. Kita kamera yra „OmniVision OV50D40”, turinti 125 laipsnių matymo kampą ir makro režimą. Taip pat yra teleobjektyvas, kurio židinio nuotolis 80 mm, raiška 8 megapikselių, optinis stabilizavimas ir automatinis fokusavimas. Apibendrinant nuotraukų ir vaizdo įrašų galimybes, galima teigti, kad tai 50 megapikselių + 50 megapikselių + 8 megapikselių. Priekinė kamera yra 16 megapikselių.

Nubia z50s pro telefonas

Įrenginio širdis yra „Snapdragon 8 Gen 2 LV” lustas. Įsidėmėtina funkcija yra tyliojo režimo ir kameros įjungimo jungiklis. Juodos ir oranžinės išmaniojo telefono versijų galinis skydelis pagamintas ekologiškos odos stiliumi. Šis sprendimas yra šiek tiek mėgėjiškas. Atskirame straipsnyje jau parodėme, kas nutinka tokio tipo įrenginiams. Baltoji „Z50S Pro” versija turi marmuro imitaciją.

Ekrano įstrižainė yra 6,78 colio. Kalbant apie atmintį, siūloma 12/15 GB operatyviosios atminties ir 256 GB arba 1 TB vidinės atminties. Sistemą valdo „Android 13”.

Norintieji įsigyti „Nubia Z50S Pro” turės sumokėti 515 USD.

Nubia z50s pro monstras

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt