Patikimas informatorius atskleidė įdomios informacijos apie „PS5 Pro” ir pateikė „PS6” išleidimo datą

Ps5 pro slim ir ps5 pro

Vienas autoritetingiausių ir žinomiausių žaidimų insaiderių Tomas Hendersonas pasidalijo informacija apie dar nepaskelbtus „PlayStation 5 Pro” ir „PlayStation 6”. Žinutę jis paskelbė interneto svetainėje KeyToGaming.

Pasak jo, „Sony” iš tiesų kuria patobulintą PS5 versiją – ji vadinasi kodiniu pavadinimu „Project Trinity” ir prie jos dirbama nuo 2022 m. pradžios. Kalbant apie konsolės funkcijas, „PS5 Pro” daugiausia dėmesio bus skiriama pastoviam kadrų dažniui esant 4K raiškai, taip pat bus pridėtas 8K našumo režimas. Atnaujinta konsolė taip pat turėtų geriau valdyti spindulių sekimą. Tikėtina, kad konsolė bus išleista kitų metų lapkričio mėn.

Naujos kartos konsolė „PlayStation 6” bus pristatyta tik 2028 m., mano informatorius.

Hendersonas anksčiau atskleidė, kad „PlayStation 5 Slim” gali būti ne toks, kokio iš jo tikimasi. Teigiama, kad konsolė nebus „plona”. Be to mažai tikėtina, kad konsolės pavadinime bus žodis „Slim”.

Tuo tarpu „Sony” rudenį planuoja išleisti „Project Q” – naują bendrovės delninę konsolę. Ji skirta žaisti žaidimus iš „PlayStation 5” per nuotolinį žaidimą. Projektai bus transliuojami 1080p raiška 60 kadrų per sekundę sparta.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt