„Samsung Galaxy S24” gali turėti „ChatGPT” ir „Google Bard” funkcijų

Samsung Galaxy S24 ir dirbtinis intelektas

Pranešama, kad „Samsung” planuoja paversti „Galaxy S24” „protingiausiu visų laikų išmaniuoju telefonu su dirbtiniu intelektu”, kuriame bus įdiegta daugybė naujų dirbtinio intelekto funkcijų.

Pasak „SamMobile”, viena iš naujų dirbtinio intelekto funkcijų, prie kurių, kaip spėjama, „Samsung” dirba, yra galimybė kurti turinį ir istorijas remiantis minimaliu naudotojo indėliu. Tai galėtų būti vertingas įrankis rašytojams, studentams ir visiems, kuriems reikia greitai ir lengvai kurti kūrybišką turinį.

Teigiama, kad „Samsung” taip pat svarsto galimybę „Galaxy S24” papildyti teksto keitimo į paveikslėlį funkcija. Tai leis naudotojams kurti paveikslėlius iš tekstinių aprašymų, o tai galėtų būti naudinga kuriant socialinės žiniasklaidos pranešimus, prezentacijas ir kitą vaizdinį turinį.

Be to, „Samsung” gali pagerinti savo skaitmeninio asistento „Bixby” veikimą. Pasitelkus generatyvinį dirbtinį intelektą, „Bixby” gali tapti kalbesnis ir panašesnis į žmogų.

Tikimasi, kad „Galaxy S24” serijoje bus naudojami „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3” lustai, kurie, kaip kalbama, gerokai pagerins dirbtinio intelekto našumą. Kai kuriuose regionuose S24 taip pat gali pasirodyti su „Samsung” gaminamu „Exynos 2400” lustu, kuris, kaip teigiama, taip pat gali padidinti dirbtinio intelekto našumą.

Nors dar per anksti tiksliai pasakyti, kokias AI funkcijas turės „Galaxy S24” serija, „Samsung” dėmesys AI rodo, kad bendrovė rimtai nusiteikusi savo išmaniuosius telefonus padaryti išmanesnius ir galingesnius.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt