„Samsung Galaxy S24“ išmanusis telefonas gali būti tikras nusivylimas „Samsung” mėgėjams

Samsung Galaxy S24

Pietų Korėjos įmonė rimtai planuoja grįžti prie „Exynos“ lustų naujos kartos flagmanuose. Autoritetingas asmuo, kurio negalime atskleisti, turintis slapyvardį Tech_Reve, socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo įdomia informacija apie būsimus „Samsung Galaxy S24“ išmaniuosius telefonus. Šaltinio teigimu, Pietryčių Azijos rinkai skirti įrenginiai gaus savos gamybos Exynos 2400 mikroschemų rinkinį. Kitoms šalims bus išleistos versijos su Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 lustu.

Bėgant metams „Samsung“ išleido dvi savo pavyzdinių įrenginių versijas, kurių procesoriai skyrėsi priklausomai nuo regiono. Nepaisant bendrovės inžinierių pastangų, „Exynos“ modeliai dažnai buvo prastesni už „Qualcomm“ lustus tiek savo našumu, tiek energijos vartojimo efektyvumu.

Šiais metais Pietų Korėjos prekės ženklas nusprendė visiškai atsisakyti savo plėtros ir suvienyti jėgas su Qualcomm komanda, kad išleistų išskirtinę Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy lusto versiją, kuri visame pasaulyje naudojama Galaxy S23 serijoje.

Naujas Samsung Galaxy S24

Deja, kitais metais situacija gali smarkiai pasikeisti, jei „Samsung“ grįš prie „Exynos“. Tikėtina, kad naujasis lustas taip pat bus prastesnis už Qualcomm pažangų sprendimą ir tuomet pirkėjams teks ieškoti Snapdragon modelių.

Tikimasi, kad 2024 m. pradžioje „Samsung“ pristatys naujos kartos „Galaxy S24“ flagmanus.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt