Sulankstomas išmanusis telefonas „Galaxy Z Flip FE” gali kainuoti tik 400-500 JAV dolerių

Galaxy Z Flip FE
Galaxy Z Flip FE

Gandai jau senai sklando, kad „Samsung” ketina išleisti pigesnį sulankstomą išmanųjį telefoną. Remiantis naujausia informacija, jis gali būti daug pigesnis, nei galima tikėtis iš Korėjos milžinės. Pasak „Revegnus” informatoriaus, toks išmanusis telefonas, kurį galima pavadinti „Galaxy Z Flip FE”, gali kainuoti tik 400-500 JAV dolerių! Tai yra, perpus pigiau nei „Flip6”.

Anksčiau bendrovė neturėjo daug paskatų išleisti pigų sulankstomą išmanųjį telefoną dėl konkurencijos trūkumo, tačiau dabar tokių prietaisų atsiranda vis daugiau, o daugelis modelių yra gerokai pigesni už „Samsung” prietaisus. Kol kas pigiausias yra „Motorola Moto Razr 40” už 560 USD, tačiau tai yra Kinijai skirta kaina, o „Samsung” naujojo gaminio kaina tikriausiai nustatyta JAV, nes bendrovė Kinijoje turi labai silpnas pozicijas ir neužsiima kainų dempingu.

Insaideris „Revegnus” pirmasis paskelbė „Samsung Galaxy Z Flip5” nuotrauką prieš jo išleidimą, pranešė apie „Exynos 1480 SoC” esantį AMD GPU ir aprašė „Exynos 2400” charakteristikas, kurias vėliau patvirtino „Geekbench” programinė įranga.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt