Vivo pristatė Vivo Watch GT su iki 10 dienų baterijos veikimo laiku ir eSIM palaikymu

Vivo Watch GT

Vivo pristatė naujausią savo išmanųjį laikrodį – Vivo Watch GT. Tai pirmasis stačiakampis išmanusis laikrodis, sukurtas Vivo.

Vivo Watch GT turi 1,85 colio stačiakampį AMOLED ekraną su 390 x 450 pikselių raiška. Laikrodžio korpusas pagamintas iš aliuminio lydinio ir turi nerūdijančio plieno besisukantį navigacijos ratuką, sveriantį vos 33 gramus.

Vivo Watch GT 2

Naujasis išmanusis laikrodis siūlo daugiau nei 100 treniruočių režimų, AI asistentą, taip pat funkcijas, skirtas stebėti širdies ritmą, kraujo deguonies lygį, miegą ir stresą.

Vienas iš išskirtinių Vivo Watch GT bruožų yra eSIM palaikymas, leidžiantis naudotojams skambinti be išmaniojo telefono. Laikrodžio integruota 505 mAh talpos baterija užtikrina 21 dienos veikimą budėjimo režimu ir 10 dienų įprasto naudojimo režimu. Taip pat verta paminėti NFC palaikymą. Naujausias modelis veikia BlueOS pagrindu.

Vivo Watch GT 3

Naujojo Vivo Watch GT išmaniojo laikrodžio kaina siekia apie 110 JAV dolerių su silikonine apyranke, o variantas su odine apyranke kainuoja 123 JAV dolerius.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt