„Apple” planuoja „iPad Mini” ir „iPad Air” įdiegti OLED

iPad OLED 2024

Remiantis Korėjos socialiniame tinkle „Naver” paskelbtu naudotojo, kuris skelbia „Apple” gandus, pranešimu, „Apple” planuoja „iPad mini” ir „iPad Air” papildyti OLED ekranais.

Pranešime cituojami šaltiniai tiekimo grandinėje ir teigiama, kad „Apple” pradėjo derybas su Kinijos tiekėjais, taip pat „Samsung” ir LG dėl OLED ekranų būsimiems „iPad mini” ir „iPad Air” modeliams. Pranešama, kad „Apple” planuoja masiškai gaminti komponentus nuo 2025 m. pabaigos, o tai leidžia manyti, kad jie galėtų būti pradėti gaminti 2026 m. pradžioje.

Ši informacija atitinka šią savaitę paskelbtą technologijų tyrimų bendrovės „Omdia” ataskaitą, kurioje buvo prognozuojami „Apple” planai įsigyti „iPad” ekrano plokštę. Galimas perėjimas prie OLED dviejuose „Apple” vidutinės klasės planšetiniuose kompiuteriuose yra OLED strategijos nuo 2026 m. dalis.

Akivaizdu, kad „Apple” dar nėra visiškai pasiryžusi įdiegti pažangesnę ekrano technologiją savo vidutinės klasės planšetiniuose kompiuteriuose ir galbūt planuoja pažiūrėti, kaip rinka reaguos į pirmuosius OLED „iPad Pro” modelius, kuriuos tikimasi išleisti kitais metais, ir tik po to 2026 m. užfiksuoti naujas plokštes „iPad mini” ir „iPad Air”.

Ataskaitoje taip pat patvirtinama informacija apie gandus apie „iPad Pro” modelius su OLED ekranais, kurie, kaip tikimasi, bus pristatyti kitais metais, o plokštes tieks „LG” ir „Samsung”. Teigiama, kad „Apple” ieško daugiau „iPad” skirtų OLED ekranų tiekėjų, o tai sutampa su „Naver” publikacijoje minimais papildomais Kinijos tiekėjais.

Pranešimuose teigiama, kad septintos kartos „iPad mini” ir šeštos kartos „iPad Air”, kuriuos tikimasi išleisti gana greitai, bus nedideli specifikacijų atnaujinimai, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama naujiems procesoriams, o ne esminiams atnaujinimams, pavyzdžiui, pažangesnėms ekranų technologijoms.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt