Geltonos spalvos „Galaxy Z Flip 5” bus pristatytas spalio 17 d.

Galaxy Z Flip 5 geltona spalva

Šių metų liepos mėnesį „Samsung” visame pasaulyje pristatė „Galaxy Z Flip 5”. Iš pradžių jis buvo siūlomas keturių spalvų – mėtų, grafito, kreminės ir levandų. Dabar patvirtinta, kad penktosios kartos „Flip” Indijoje pasirodys naujos spalvos. Pietų Korėjos prekės ženklas šiuo pranešimu pasidalijo savo X profilyje.

Naujos spalvos „Samsung Galaxy Z Flip 5” bus galima įsigyti kitą savaitę

Samsung Galaxy Z Flip 5 bus galima įsigyti geltonos spalvos. Antroji (apatinė) galinio skydelio pusė turės geltoną atspalvį. Geltonos spalvos „Samsung Galaxy Z Flip 5” bus pristatytas spalio 17 d.

Kalbant apie pagrindines specifikacijas, „Samsung Galaxy Z Flip 5” turi 6,7 colių FHD+ AMOLED ekraną su 120 Hz adaptyviuoju atnaujinimo dažniu. Yra didelis 3,4 colio aplanko formos antrinis 3,4 colio AMOLED ekranas, kurio didžiausias ryškumas yra 1600 nitų, o atnaujinimo dažnis – 60 Hz. Klampiniame telefone yra šoninis pirštų atspaudų skaitytuvas, įmontuotas į įjungimo mygtuką.

Prietaisas turi 12 MP + 12 MP galinę kamerą ir 10 MP priekinę asmenukių kamerą. Viduje „Galaxy Z Flip 5” veikia „Snapdragon 8 Gen 2” procesorius kartu su 8 GB RAM ir 512 GB atminties. Jį palaiko 3700 mAh baterija su 25 W greitojo įkrovimo palaikymu.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt