Ar verta atnaujinti „Windows 10“ į „Windows 11”? Pasirodo tikrai verta

Ar verta atnaujinti Windows 10 į Windows 11

Prieš kelias dienas „Microsoft“ paskelbė, kad dabartinė „Windows 10“ versija (22H2) bus paskutinė oficiali operacinės sistemos versija.  Tai reiškia, kad įmonė nustoja atnaujinti „Windows 10” funkcijas. Tačiau saugos naujinimai bus išleidžiami kas mėnesį iki 2025 m. spalio 14 d.

Ar verta pereiti į „Windows 11”?

Šiuo atžvilgiu daugeliui kyla klausimas: ar verta pereiti nuo į naujesnę „ Microsoft“ OS versiją – „Windows 11“? Pasak Technolife.lt vyriausiojo redaktoriaus Vytauto Bružo, nėra rimtų priežasčių atsisakyti.

Kartu jis pažymėjo, kad nors „Windows 11“ sistemos reikalavimai atrodo nedideli, praktiškai juos reikėtų padauginti iš dviejų. Taigi, norint patogiai dirbti su „Windows 11“, jums reikės 8 GB RAM ir keturių branduolių procesoriaus.

Todėl 2017 m. ir senesni nešiojamieji kompiuteriai gali neturėti pakankamai našumo, kad būtų galima paleisti naują operacinę sistemą.

Visa tai reiškia tik viena – vartotojai turėtų atnaujinti savo kompiuterius, norėdami pereiti prie Windows 11. Atsižvelgiant į sistemos reikalavimus ir ekspertų rekomendacijas, verta atkreipti dėmesį į tai, kad būtų pakankamai RAM, procesoriaus ir SSD disko, kad išvengtumėte veikimo problemų.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt