„Microsoft“ surengs žaidimų pristatymus „Xbox Games Showcase“ ir „Starfield Direct“ jau birželio 11 d.

Xbox Games Showcase paroda

Šou organizatorius „ReedPop“ praneša, kad „E3 2023“ neįvyks, kaip planuota, bus atšaukti tiek fiziniai, tiek skaitmeniniai renginiai. Tačiau didžiosios bendrovės ketina surengti savo pristatymus. Tarp jų yra „Microsoft“, kuri planuoja surengti „Xbox Games Showcase“ pristatymą birželio 11 d. Renginio metu žaidėjams bus rodomi „Microsoft“ vidinių studijų ir partnerių projektai.

Žaidėjams žadamos malonios staigmenos. Parodoje tikrai pamatysime naująjį Forza Motosport. Gali būti parodytas naujas STALKER 2: Heart of Chornbyl (žaidimas išskirtinis Xbox ir PC) anonsas ar net pilna demonstracinė versija. Be to tikriausiai galėsite pamatyti ir Senua’s Saga: Hellblade II, kuris turėtų būti išleistas dar šiais metais.

„Xbox Games Showcase“ ir „Starfield Direct“ paroda

Pagrindinis susidomėjimas yra dėl „Starfield“, prie kurio „Bethesda Game Studios“ aktyviai dirba. Žaidimas skirtas atskiram „Starfield Direct“ pasirodymui, kuris prasideda iškart po „Xbox Games Showcase“. Tai didžiausias Bethesda projektas, kuris, pasak Toddo Howardo, buvo kuriamas apie 10 metų. „Starfield“ yra puikus kosminis nuotykis, skirtas tyrinėti tolimas planetas unikalioje aplinkoje. Žaidimo išleidimas jau buvo kelis kartus atidėtas, tačiau dabar žada garantuotą išleidimą rugsėjį. Bethesda vaidmenų žaidimo gerbėjai nekantriai laukia naujos demonstracinės ir žaidimo medžiagos.

Daugiau informacijos apie „Xbox Games Showcase“ pristatytus žaidimus bus galima rasti „Xbox Games Showcase Extended“ transliacijoje birželio 13 d. Vyks diskusijos ir papildomos kūrėjų naujienos. Transliacijos vyks oficialiuose „Xbox“ kanaluose „ YouTube“ ir „Twitch“ .

Technologijų straipsnių ekspertė, apžvalgų autorė. El. paštas: agne@technolife.lt