ASUS netyčia atskleidė įspūdingų specifikacijų flagmano Zenfone 10 kainą

ASUS Zenfone 9 telefonas

Taivano technologijų milžinė ASUS ruošiasi labai lauktam naujojo flagmano išmaniojo telefono „Zenfone 10“ išleidimui, kuris būsimiems savininkams žada daugybę įspūdingų funkcijų. Po sėkmingo Zenfone 9 pasirodymo praėjusių metų liepą, ASUS entuziastai nekantriai laukė detalių ir bendrovė nusprendė jomis pasidalinti, tačiau netyčia atskleidė išmaniojo telefono kainą.

Kas nutiko?

ASUS sukūrė specialų puslapį savo oficialioje svetainėje, kad išbandytų Zenfone 10 kameros galimybes ir surinktų vartotojų atsiliepimus. Siekdama paskatinti dalyvauti, bendrovė paskelbė, kad tie, kurie dalyvaus bandymuose, turės galimybę laimėti Zenfone 10 po oficialaus pristatymo. Tačiau šios akcijos metu netyčia buvo atskleista naujojo flagmano išmaniojo telefono kaina.

Kiek kainuos ASUS Zenjone 10?

Remiantis paskelbta informacija, ASUS Zenfone 10 kainuos 749 USD . Nors konkretus modelis ar variantas nebuvo atskleistas, šis kainos taškas rodo, kad ASUS ketina pozicionuoti Zenfone 10 kaip aukščiausios kokybės pasiūlymą rinkoje. Šia kaina ASUS siekia konkuruoti su kitais pirmaujančių gamintojų flagmanais išmaniaisiais telefonais.

Nors atsitiktinai atskleista kaina tikrai intriguoja, technologijų entuziastų dėmesį tikrai patraukė gandai apie „Zenfone 10“ specifikacijas.

Koks bus būsimas ASUS flagmanas?

Tikimasi, kad būsimas įrenginys turės 6,3 colio ekraną su 120 Hz atnaujinimo dažniu, kuris užtikrins sklandų vaizdą. Fotografijos entuziastams bus malonu išgirsti apie pagrindinę „Zenfone 10“ kamerą su 200 MP jutikliu, galintį pakelti ir taip aukšto lygio kartelę fotografuojant išmaniuoju telefonu.

Be to, teigiama, kad Zenfone 10 turės 5000 mAh bateriją, kuri turėtų užtikrinti ilgalaikį baterijos veikimo laiką. Sklando gandai, kad įrenginys palaikys 67 W greitąjį įkrovimą, kuris leis vartotojams prireikus greitai įkrauti akumuliatorių. Išmanusis telefonas taip pat turės IP68 apsaugos klasę, todėl bus atsparus dulkėms ir vandeniui.

Nors ASUS dar nepaskelbė oficialios „Zenfone 10“ išleidimo datos, teigiama, kad išmanusis telefonas rinkoje gali pasirodyti artimiausiomis savaitėmis. Neatidėliotinas šio pavyzdinio įrenginio pristatymas tikrai sukels šurmulį tarp technologijų entuziastų ir ASUS gerbėjų.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt