„Galaxy S24 Ultra” bus pirmasis prekės ženklo telefonas su titano rėmeliu

Samsung S24 gaus titano rėmelį

Remiantis vakarykščiu pranešimu, tikimasi, kad „Samsung” sausio 17 d. JAV pristatys naujos kartos „Galaxy S24” seriją, o tai atitinka ankstesnius gandus. Šaltiniai atskleidė informaciją apie būsimus Pietų Korėjos prekės ženklo flagmanus. Dabar naujame pranešime iš bendrovės gimtosios šalies patvirtinama pagrindinė vieno iš S24 prietaisų detalė.

Galaxy S24 Ultra pirmasis gaus titano rėmelį

Pietų Korėjos leidinys „The Elec”, remdamasis neįvardytais šaltiniais, atskleidė, kad „Samsung” prisijungs prie lenktynių dėl „Galaxy S24 Ultra” titano rėmelio įdiegimo. Pirmoji tai padarė „Apple” šių metų „iPhone 15 Pro” modeliuose. Vėliau prie Kupertino technologijų milžinės prisijungė ir „Xiaomi”, pasiūliusi „Xiaomi 14 Pro” specialaus titano leidimo versiją.

Pranešime priduriama, kad kitų metų „Galaxy S24 Ultra” bus pirmasis įrenginys, kuriame bus panaudota titano medžiaga. Priklausomai nuo to, kaip gerai ji bus priimta, bendrovė galiausiai tą patį gali pritaikyti ir kitiems modeliams. Naujausi pokyčiai paneigia praėjusio mėnesio pranešimą, kuriame teigta, kad visa „Galaxy S24” serija turės titano rėmelį. Pietų Korėjos prekės ženklas taip pat užsibrėžė tikslą iš pradžių pagaminti 15 mln. titano rėmelių, t. y. tiek pat, kiek buvo parduota „Galaxy S23 Ultra”. Tai potencialiai rodo, kad bendrovė iš tiesų gali pristatyti titano tik „S24 Ultra” modelyje.

Pranešama, kad „Samsung” maždaug prieš dvejus metus pradėjo dirbti prie titano įdiegimo savo išmaniuosiuose telefonuose, tačiau sprendimas tai komercializuoti įgyvendintas tik neseniai. Dabartiniai aliumininiai rėmeliai bendrovei kainuoja 20 USD. Be to, dėl mažo titano našumo kaina gali padidėti keturis-penkis kartus.

Nutekintose „Galaxy S24 Ultra” vizualizacijose matyti pažįstamas dizainas, kaip ir jo pirmtako, ir mažesnis ekrano rėmelis priekyje. Taip pat patvirtinta, kad naujos kartos S24 serijos telefonai priklausomai nuo rinkos bus gaminami su „Snapdragon” ir „Exynos” procesorių variantais.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt