„Xiaomi Smart Plug 2 Wi-Fi” netrukus bus pradėtas naudoti ES

Xiaomi Smart Plug 2 Wi-Fi

Vidiniai šaltiniai nurodė, kad „Xiaomi Smart Plug 2 Wi-Fi” yra arti patekimo į Europos rinką. Išmanusis kištukas „Smart Plug 2 Wi-Fi” užtikrina energijos suvartojimo stebėjimą ir yra suderinamas su „Google Home” programa.

Prancūzijoje ir Vokietijoje pastebėti „Xiaomi Smart Plug 2 Wi-Fi” ES produktų sąrašai. Išmanusis kištukinis lizdas – tai įtaisas, padedantis integruoti senus daiktus, pavyzdžiui, lempą ar šildytuvą, į išmaniųjų namų ekosistemą. Jis naudoja 2,4 GHz „Wi-Fi” ir „Bluetooth 5.0” ir palaiko „Google Assistant” balso komandas.

Xiaomi Smart Plug 2 Wi-Fi taip pat galima valdyti naudojant „Xiaomi Home” programėlę. Programėlė leidžia planuoti įtaisų išjungimą / įjungimą, taip pat peržiūrėti išsamią informaciją apie energijos suvartojimą. Smart Plug 2 Wi-Fi taip pat gali veikti nutrūkus elektros energijos tiekimui arba nutrūkus Wi-Fi ryšiui, kad būtų užtikrintas minimalus sutrikimas. Įtaisas turi integruotus jutiklius, kurie apsaugo jį nuo perkaitimo ar per didelės srovės. Jutikliai įjungia programėlės pranešimus, o kištukas turi ugniai atsparų korpusą.

Kainos ir prieinamumas

Xiaomi „Wi-Fi” išmanusis kištukas sveria 110 g ir yra baltos spalvos. Šio įtaiso kaina Prancūzijoje ir Vokietijoje yra atitinkamai 19,99 EUR ir 13,99 EUR. Tikimasi, kad „Xiaomi Smart Plug 2” Europoje pasirodys jau netrukus. Išsami informacija apie modelio prieinamumą kitose rinkose nenurodoma.

Technologijų straipsnių ekspertė, apžvalgų autorė. El. paštas: agne@technolife.lt