UGREEN DisplayPort 8K jungiklis su 3 DP 1.4 prievadais!

UGREEN DisplayPort 8K

UGREEN DisplayPort 8K jungiklį su trimis DP 1.4 prievadais jau galima įsigyti JAV per „Amazon” parduotuvę. UGREEN pristatė savo „DisplayPort 8K” jungiklį JAV. Šis modelis yra dvikryptis „DisplayPort 1.4” skirstytuvas, leidžiantis prijungti du šaltinius prie vieno monitoriaus arba naudoti vieną šaltinį ir persijungti tarp dviejų monitorių. Šis įtaisas palaiko 8K skiriamąją gebą 30 Hz, 4K – 240 Hz ir 2K – 144 Hz dažniu, o perdavimo sparta siekia 32,4 Gb/s.

Šis dvikryptis įrenginys turi tris DP 1.4 prievadus (skirtus „DisplayPort” kabeliams), todėl galima lengvai perjungti kelis įėjimus ir išėjimus. Funkcijos apima 8K raiškos palaikymą 30 Hz dažniu, „Dolby Vision” ir „AMD FreeSync” technologijas.

DisplayPort 8K perjungiklis suderinamas su „Chroma dynamic HDR”, „Dolby Vision”, HDR10 ir HDCP 2.2 ir 2.3, todėl vaizdas yra detalus. Be to, „AMD FreeSync” ir „NVIDIA G-SYNC” kintamo atnaujinimo dažnio palaikymas užtikrina mažą vėlavimą žaidimuose ir sklandesnį vaizdą.

Naująjį UGREEN galima naudoti su įvairiais įrenginiais, turinčiais standartinę „DisplayPort” jungtį, pavyzdžiui, asmeniniais ir nešiojamaisiais kompiuteriais, žaidimų konsolėmis, „NVIDIA RTX” vaizdo plokštėmis, „AMD Radeon RX” vaizdo plokštėmis, HDTV ir „Fire TV”. Palaikomi „Windows”, „Linux” ir „MacOS” įtaisai, taip pat, pavyzdžiui, namų kino sistemose, konferencijų salėse ir mokyklose.

UGREEN DisplayPort 8K jungiklis tiekiamas su 3,3 pėdų (~1 m) DP kabeliu ir 3,3 pėdų (~1 m) USB-A į USB-C maitinimo kabeliu; įmontuota indikacinė lemputė rodo, kada įrenginys įjungtas ir veikia.

Adapteris UGREEN DisplayPort 8K
Adapteris UGREEN DisplayPort 8K

UGREEN DisplayPort 8K jungiklis

Naująjį UGREEN DisplayPort Switch 8K galima įsigyti JAV per „Amazon” už 29,99 JAV dolerio. Šiuo metu svetainėje esančiame kupone pirkėjams taikoma 10 % nuolaida, todėl kaina sumažėja iki 26,99 JAV dolerio. Neaišku, ar ir kada šis įtaisas galėtų būti pradėtas pardavinėti kitose rinkose.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt