Kinijoje pristatyti nauji „Black Shark Fengming Youth Edition TWS” ausinukai

Black Shark Fengming Youth Edition TWS ausinės

Žaidimų bendrovė „Black Shark” dar 2021 m. pristatė „Fengming TWS” ausinukus. Dabar jie Kinijoje pristatė naują variantą, pavadintą „Black Shark Fengming TWS Youth Edition”. Šiuos ausinukus, kurių kaina 199 juaniai (25 EUR), bus galima įsigyti nuo lapkričio 5 d. Jos siūlo stiliaus ir našumo derinį, pasižymi tipišku „Black Shark” dizainu su aptakiomis juodomis linijomis ir ryškiais žaliais akcentais, kurie demonstruoja prekės ženklo žaidimų šaknis.

Pagrindinės „Black Shark Fengming TWS Youth Edition” ausinukų savybės

„Black Shark Fengming Youth Edition TWS” turi 10 mm dinaminį garsiakalbį, užtikrinantį aukštos kokybės garsą. Be to, jose įdiegta pažangi 40 dB FF+FB hibridinė aktyvioji triukšmo slopinimo funkcija, kuri blokuoja aplinkos triukšmą ir suteikia svaiginančią klausymosi patirtį. Ausinukai taip pat suderinami su SBC ir AAC.

Be to, yra skaidrumo režimas, kad būtų galima suvokti aplinką nesumažinant garso kokybės. Žaidėjai įvertins mažo uždelsimo režimą, kurio uždelsimas yra tik 60 ms.

Black Shark Fengming Youth Edition

Ausinukai pasižymi įspūdinga baterijos veikimo trukme, užtikrinančia iki 6 valandų nepertraukiamo garso atkūrimo. Įdėjus įkrovimo dėklą, bendras baterijos veikimo laikas pailgėja iki 24 valandų, todėl ausinės tinkamos naudoti visą dieną. Palaikomas greitasis įkrovimas, todėl vos 15 minučių įkrovimo galėsite naudotis 2 valandas. Ausinukai taip pat pasižymi sklandžiu ir patikimu ryšiu dėl „Bluetooth 5.3” technologijos, kuri užtikrina stabilų ryšį 10 metrų spinduliu.

Ausinukai yra atsparūs vandeniui pagal IPX4 standartą, todėl nebijo prakaito, tinkamos treniruotėms ir veiklai lauke. Jos turi jutiklinius valdiklius, kad būtų lengva atkurti, valdyti garsą ir skambučius.

Technologijų straipsnių ekspertė, apžvalgų autorė. El. paštas: agne@technolife.lt