„Galaxy Watch FE“ gali būti pristatytas birželio 24 d.

Galaxy Watch FE išleidimas

Remiantis nauju nutekėjimu, „Samsung Galaxy Watch FE“ gali būti pristatytas birželio 24 d. Įdomu tai, kad laikrodis neseniai buvo nutekintas „Amazon“ puslapyje, kai buvo per anksti įtrauktas į sąrašą.

Tikimasi, kad laikrodis išleidimo metu kainuos 199 eurus.

„FE“ reiškia „Fan Edition“ – specialią produktų liniją, kurią „Samsung“ siūlo savo gerbėjams. Tai pirmas kartas, kai „Samsung“ išleidžia „Galaxy Watch“ linijos „FE“ versiją. Ankstesni nutekinimai rodo, kad „Galaxy Watch FE“ bus trijų spalvų: juodos, sidabrinės ir rožinio aukso, visų jų kaina – 199 eurai.

 

Tikimasi, kad „Galaxy Watch FE“ bus pradinio lygio nešiojamasis įrenginys, tačiau sklando gandai, kad jis bus labai siejamas su esamu „Galaxy Watch 4“, įskaitant mobiliojo ryšio versiją. Tikimasi, kad laikrodis turės 1,2 colio „Super AMOLED“ ekraną su 396 x 396 pikselių skiriamąja geba. Po dangteliu galėtų būti 1,18 GHz dviejų branduolių „Exynos W920“ procesorius, 1,5 GB RAM ir 16 GB atminties. Tikimasi, kad dėl 247 mAh akumuliatoriaus baterija veiks apie 30 valandų. Teigiama, kad programinė įranga bus valdoma „Samsung One UI Watch 5.0“, pagrįsta „Wear OS“.

Kalbant apie jutiklius, „Galaxy Watch FE“ gali būti aprūpintas akselerometru, barometru, bioimpedanso analizatoriumi, EKG jutikliu, giroskopu, geomagnetiniu jutikliu, ryškumo jutikliu ir širdies ritmo jutikliu (optiniu).

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt