Pirmoji vizualizacija: HMD Skyline išmanusis telefonas „Nokia Lumia“ stiliumi

HMD Skyline išmanusis telefonas

HMD neseniai išleido išmaniųjų telefonų serijas „Vibe“ ir „Pulse“, o dabar tapo žinoma, kad gamintojas ruošiasi debiutuoti nauju išmaniuoju telefonu „HMD Skyline“, kurio dizainą jau galima įvertinti pagal tinkle pasirodžiusią vizualizaciją.

Remiantis paskelbtu renderiu, „HMD Skyline“ bus panašus į išmanųjį telefoną „Nokia Lumia 920“ ryškiai geltonos spalvos variantu, kuris rinkoje pasirodė 2012 m. Iš atvaizdo taip pat matyti, kad išmaniajame telefone bus įrengta priekinė kamera ekrane ir ekrane esantis pirštų atspaudų jutiklis.

 

Tikimybė, kad HMD išleis „Lumia“ dizaino „HMD Skyline“, yra didelė, nes prekės ženklas jau anksčiau apie tai užsiminė. Verta paminėti, kad HMD gegužės mėn. pristatė modernią kultinio „Nokia 3210“ telefono versiją.

Remiantis preliminaria informacija, „HMD Skyline“ turės OLED ekraną su FHD+ raiška ir 120 Hz atnaujinimo dažniu, „Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2“ procesorių ir trigubą kamerą su 108 MP pagrindiniu jutikliu. Už naujovės maitinimą bus atsakinga 4900 mAh baterija su 33 W greitojo įkrovimo palaikymu.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt