„Google“ paskelbė informaciją apie sulankstomą „Pixel Fold“ išmanųjį telefoną – pristatymas vyks per „Google I/O 2023“ renginį

Google Pixel Fold

Anksčiau sklandę gandai visiškai pasitvirtino – artėjančiame Google I/O 2023 renginyje paieškos milžinas pristatys savo pirmąjį sulankstomą išmanųjį telefoną „Pixel Fold“.

Bendrovė nepasidalijo jokiomis „Pixel Fold“ techninėmis specifikacijomis, tik paskelbė trumpą vaizdo įrašą. Jame parodytas įrenginys, kuris atsidaro panašiai kaip „Samsung Galaxy Z Fold“ išmaniųjų telefonų serija. Galite matyti išorinį ir vidinį ekranus, kameros bloką, panašų į Pixel išmaniojo telefono modulį. Nors kameros blokas nelabai išsiskiria ir apskritai atitinka tai, ką matėme nutekėjusioje reklaminėje medžiagoje. Vaizdo įrašas taip pat patvirtina dideles vidinio ekrano ribas.

Ankščiau buvo skelbtą, kad „Pixel Fold“ turės 5,8 colio išorinį ekraną ir 7,6 colio vidinį ekraną. Pasak gandų, įrenginys aprūpintas „Google Tensor G2“ procesoriumi, sveria 284 g ir turi „tvirčiausią lankstą” tarp sulankstomų telefonų modelių. Numatoma, kad „Pixel Fold“ kaina sieks 1700 USD arba 1540 EUR.

Šaltinis: The Verge

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt