„Google“ pristato mėlynus ženklelius sistemoje „Gmail“

Mėlyni Google ženkleliai

„Google“ diegia savo patvirtinimo sistemą, o „Gmail“ naudotojai jau mato naujas mėlynas varneles šalia patvirtintų prekės ženklų ar profilių.

Kas keičiasi, atsako „Google“:

„2021 m. „Gmail“ pristatėme prekės ženklo pranešimų identifikatorius (BIMI) – funkciją, kuri reikalauja, kad siuntėjai naudotų tvirtą autentifikavimą ir patvirtintų savo prekės ženklo logotipą, kad el. laiškuose būtų rodomas prekės ženklo logotipas kaip „avataras”.

Naudodami šią funkciją vartotojai dabar matys varnelės piktogramą siuntėjams, kurie priėmė BIMI. Tai padės vartotojams atskirti oficialius ir teisėtus el. pašto adresus nuo sukčių.

Nauji ženkleliai Gmail

Kodėl tai svarbu?

Stiprus el. pašto autentifikavimas padeda vartotojams ir el. pašto saugos sistemoms aptikti ir sustabdyti šlamštą, o siuntėjai gali pasinaudoti prekės ženklo pasitikėjimu. Tai padidina pasitikėjimą el. pašto šaltiniais ir suteikia skaitytojams tinkamą patirtį, sukuriant geresnę el. pašto ekosistemą visiems.

Kaip gauti mėlyną patvirtinimo ženklelį „Gmail“?

  • Diegimo laikas: greito ir planuojamo išleidimo domenai: visas diegimas (1–3 dienos funkcijos matomumui) nuo 2023 m. gegužės 3 d.
  • Kas gali gauti?: Pasiekiama visiems „Google Workspace“ klientams, taip pat „G Suite Basic“ ir „Business“ klientams. Prieinama naudotojams, turintiems asmenines „Google“ paskyras.
Technologijų straipsnių ekspertė, apžvalgų autorė. El. paštas: agne@technolife.lt