„iPhone” skaičiuotuve rastos paslėptos funkcijos

iPhone skaičiuoklė

„Apple” kūrėjai aktyviai dirba siekdami išplėsti „iOS” funkcionalumą. Išleidus naujus atnaujinimus, programinės įrangos platformos galimybės plečiasi. Kaip rodo praktika, daugelis naudotojų neturi supratimo net apie pagrindines „iOS” funkcijas. Kaip pavyzdį galima paminėti programą „Calculator”.

Skaičiuotuvas iPhone telefone – paslėptos funkcijos

Programėlės sąsajoje trūksta mygtuko „Ištrinti”. Jei naudotojai neteisingai įveda skaičius, jie turi ištrinti visą lauką ir tada iš naujo įvesti skaičius. Iš tikrųjų neteisingai įvestų skaitmenų ištrynimo funkcija yra „Calculator” programėlėje. Norėdami ištrinti skaitmenį, tiesiog perbraukite jį bet kuria kryptimi.

Norėdami įterpti skaičius iš mainų srities, pirštu palaikykite nuspaudę skaičiavimo lauką. Taip atsiras papildomas meniu. Norėdami nukopijuoti paskutinį rezultatą neįeidami į mobiliąją programėlę, tiesiog palaikykite pirštą ant skaičiuotuvo piktogramos vieną sekundę.

Norėdami perjungti skaičiuotuvą į inžinerinį režimą, pasukite mobilųjį prietaisą į horizontalią padėtį. Naudodamiesi „Spotlight” galite atlikti paprastus skaičiavimus, konvertuoti vertes ir valiutas. Norėdami tai padaryti, darbalaukyje braukite žemyn ir paieškos laukelyje įveskite atitinkamą užklausą. Taip pat galite paprašyti „Siri” atlikti reikiamus skaičiavimus ar konvertavimą.

Inžinerinė skaičiuoklė iPhone

Paslėptos funkcijos, randamos „iPhone” skaičiuotuve Skaičiuotuvo programa taip pat turi diktavimo funkciją.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt