„Microsoft” ruošia svarbų „Windows 11” atnaujinimą: labiausiai laukiamos funkcijos

Jau greitai windows 11 gaus didelį atnaujinimą

Netrukus bus atnaujinta „Windows 11” ir turės keletą labai šaunių funkcijų, apie kurias kalbama jau seniai. Atnaujinimas bus išleistas paskutinį metų ketvirtį. Jis įsidiegs automatiškai.

Kas naujo?

Pirma, į sistemą bus integruotas dirbtiniu intelektu paremtas asmeninis asistentas. Technologija „Copilot” jau yra įdiegta bendrovės biuro produktuose. Taip pat atsiras naujas vadovas. Jis turės modernizuotą išvaizdą, taip pat naršyklės tipo skirtukus ir mėgstamiausias vietas.

Tiesiogiai iš sistemos bus galima naudotis dinaminio apšvietimo RGB foninio apšvietimo valdymo funkcija. Bus palaikomi visi priedai, įskaitant monitorius, klaviatūras, peles, ausines ir kt.

Bus lengviau iš naujo įdiegti operacinę sistemą. Užteks pasinaudoti parinktimi „Troubleshoot with Windows Update„.

Taip pat „Microsoft Store” gaus dirbtinio intelekto asistentą, kuris „App Center” pasiūlys įvairias programėles, analizuos naudotojų atsiliepimus ir pateiks trumpą programėlių aprašymą. Jis taip pat rodys pigiausias programėles.

Bus galima naudotis RAR, 7-ZIP, TAR, GZ ir daugeliu kitų archyvatorių. O „Terminal”, naudodamas dirbtinį intelektą, konsolėje analizuos klaidas arba atliks kitus veiksmus.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt