Išleistas naujas „The Witcher 3” kūrėjų žaidimas „The Invincible”

The Invincible - Steam nuotr.
The Invincible - Steam nuotr.

Kompiuteriams ir konsolėms išleistas „The Invincible” žaidimas, tai naujai įkurtos studijos „Starward Industries”, kurios pagrindinį „stuburą” sudarė buvę „Techland” ir „CD Projekt RED” darbuotojai, kosminis nuotykis.

Žaidimo siužetas paremtas kultiniu Stanislavo Lemo romanu „Nenugalimasis”. Autoriai žada nelinijinę istoriją su keliomis pabaigomis, kurioms atrasti reikės žaidimą žaisti kelis kartus.

Svarstykite apie žmonių pranašumą filosofinėje istorinėje kelionėje po Lemo mokslinės fantastikos atompanko pasaulį „Nenugalimasis”. Tyrinėkite Regis III planetą ieškodami savo įgulos, susidurkite su pavojais ir priimkite svarbius sprendimus, – rašoma projekto aprašyme „Steam” puslapyje.

Žurnalistai žaidimą įvertino gana santūriai: jie gyrė jį už bendrą siužetą ir požiūrį į originalo adaptaciją, kartu pažymėdami, kad jis turėtų patikti žanro gerbėjams, ypač Firewatch gerbėjams.

Vienu pagrindinių žaidimo trūkumų apžvalgininkai įvardijo nuobodų žaidimo procesą ir sutrikusį pasakojimo ritmą. Tačiau vidutinis „The Invincible” įvertinimas vis tiek yra neblogas – 72 % Opencritic.

Technologijų straipsnių ekspertė, apžvalgų autorė. El. paštas: agne@technolife.lt