„Nintendo” pristatė specialų rinkinį skirtą juodajam penktadieniui – „Super Smash Bros”

Nintendo Super Smash Bros Ultimate
Nintendo Super Smash Bros Ultimate

Nintendo pristatė Switch OLED dar 2021 m. Dabar, artėjančio juodojo penktadienio (lapkričio 17-24 d.) proga, Japonijos žaidimų bendrovė paskelbė naują specialų „Switch OLED” rinkinį. Tai įvyko po to, kai daugelį metų buvo siūlomas tas pats „Switch Mario Kart” rinkinys. Dabar „Switch OLED” derinamas su vienu populiariausių žaidimų „Super Smash Bros. Ultimate”. Į jį įeina teminė konsolė bei gėrybių rinkinys.

„Nintendo” pristato „Switch OLED” rinkinį, skirtą juodajam penktadieniui

Nintendo Switch OLED Super Smash Bros. Ultimate paketas sulaukė naujų pakeitimų. Dabar konsolė turi pilką atspalvį kartu su žaidimo logotipu.

Be konsolės dizaino pakeitimų, į naujai paskelbtą pakuotę taip pat įtraukta pilna skaitmeninė žaidimas „Super Smash Bros. Ultimate”. Bendrovė taip pat suteikia trijų mėnesių „Nintendo Switch” internetinę narystę. Specialus paketas kainuoja 349 JAV dolerius, t. y. tiek pat, kiek ir originalus „Nintendo Switch OLED” be žaidimo. Jį bus galima įsigyti nuo lapkričio 19 d. oficialioje „Nintendo eShop” parduotuvėje ir kai kuriose mažmeninėse parduotuvėse, įskaitant „Amazon”.

Tai ne pirmas kartas, kai „Nintendo” šiais metais pristato teminį „Switch OLED”. Bendrovė paskelbė apie „Switch Mario Red” ir „Legend of Zelda”: Tears of Kingdom Edition.

Kalbant apie pagrindines charakteristikas, „Nintendo Switch OLED” turi 7 colių ekraną su jutiklinio ekrano palaikymu. Jame įrengta 64 GB atminties ir teigiama, kad baterija veikia nuo 4,5 iki 9 val.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt