Lenovo YOGA Air 14s: nešiojamas kompiuteris su Snapdragon X Elite, kuris pakeis jūsų darbo ir pramogų patirtį!

YOGA Air 14s

Lenovo patvirtino, kad netrukus Kinijoje pasirodys naujas nešiojamasis kompiuteris YOGA Air 14s. Šis naujas modelis bus aprūpintas galingu Snapdragon X Elite procesoriumi, kuris, pasak gamintojo, pasižymės revoliuciniu baterijos veikimo laiku ir puikia našumu.

Naujas lygis su Snapdragon X Elite

Naujasis YOGA Air 14s modelis turės Snapdragon X Elite procesorių, kuris žada iš esmės pakeisti nešiojamųjų kompiuterių rinką. Šis procesorius ne tik užtikrins įspūdingą našumą, bet ir reikšmingai pagerins baterijos veikimo laiką, leidžiantį ilgiau naudotis kompiuteriu be įkrovimo.

YOGA Air 14s 2

Atgal į pradžią: prisimenant YOGA Air 14s

Ankstesnės kartos YOGA Air 14s buvo pristatytas 2023 metų rugpjūtį ir turėjo AMD Ryzen 7 7840S procesorių. Šis modelis taip pat pasižymėjo 14,5 colių OLED ekranu su 2,9K raiška ir 90 Hz atnaujinimo dažniu. Be to, šio nešiojamojo kompiuterio svoris siekė vos 1,28 kg, todėl jis buvo itin lengvas ir patogus nešiotis.

Ką laukia ateityje?

Naujasis YOGA Air 14s su Snapdragon X Elite procesoriumi žada būti dar geresnis už savo pirmtaką, su dar ilgiau veikiančia baterija ir didesniu našumu. Lenovo ruošiasi pateikti rinkai įrenginį, kuris tikrai sulauks daugelio vartotojų susidomėjimo.

Sekite naujienas ir būkite pasiruošę sutikti naująjį YOGA Air 14s, kuris gali tapti jūsų kasdienio darbo ir pramogų nešiojamuoju kompiuteriu!

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt