Xiaomi pristato naująjį Redmi Smart Fire TV 32: išmanusis televizorius, kuris jus sužavės

Redmi Smart Fire TV 32

Xiaomi pristato dar vieną inovaciją – naująjį išmanųjį televizorių Redmi Smart Fire TV 32 2024 Edition. Šis televizorius jau pasiekė Indijos rinką ir žada nustebinti savo galimybėmis bei patrauklia kaina.

Išskirtinis vaizdas ir dizainas

Redmi Smart Fire TV 32 turi 32 colių ekraną su 1366 x 768 pikselių raiška, 60 Hz atnaujinimo dažniu ir Vivid Picture Engine technologija. Televizoriaus žiūrėjimo kampas siekia 178 laipsnius, o atsako laikas – tik 6,5 ms. Be to, televizorius turi metalinį korpusą su siaurais rėmeliais iš trijų pusių, suteikiančiais prabangų ir modernų išvaizdą.

Galingas garsas

Dėl dviejų 10 W garsiakalbių, palaikančių Dolby Audio, DTS-HD ir DTS Virtual technologijas, Redmi Smart Fire TV 32 užtikrina puikų garso kokybę. Nesvarbu, ar žiūrite filmus, ar klausotės muzikos – garsas bus sodrus ir aiškus.

Redmi Smart Fire TV 32 2

Įspūdinga techninė įranga

Televizorius veikia su keturių branduolių Cortex A35 procesoriumi ir Mali G31 MP2 grafiniu spartintuvu. Jis turi 1 GB operatyviosios atminties ir 8 GB vidinės atminties, kurių pakanka sklandžiam veikimui ir programų saugojimui.

Jungtys ir funkcijos

Redmi Smart Fire TV 32 turi dviejų diapazonų Wi-Fi, Miracast, AirPlay ir Bluetooth 5.0. Taip pat yra du USB 2.0 portai ir HDMI jungtys, leidžiančios prijungti įvairius įrenginius. Televizorius veikia su Fire OS 7 operacine sistema, kuri suteikia platų funkcijų spektrą ir paprastą valdymą.

Kaina ir prieinamumas

Redmi Smart Fire TV 32 2024 Edition kainuoja apie 143 eurus ir jau yra prieinamas pirkėjams Indijoje. Jei ieškote kokybiško ir prieinamo išmaniojo televizoriaus, šis modelis tikrai vertas jūsų dėmesio.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt