Xiaomi pristatė „Redmi 13“: revoliucinis telefonas už nedidelę kainą

Redmi 13 telefonas

Xiaomi vėl stulbina pasaulį, oficialiai pristatydama naująjį „Redmi 13“ – įspūdingą išmanųjį telefoną, kurio kaina prieinama visiems. Šis modelis iškart debiutavo pasaulinėje rinkoje ir iškėlė naujus standartus savo kategorijoje.

„Redmi 13“ yra pirmasis serijos telefonas, turintis galingą 108 MP pagrindinę kamerą su 1/1,67 colio „Samsung ISOCELL HM6“ jutikliu, kuris leidžia 3x priartinti tiesiogiai jutiklyje. Šis įrenginys taip pat turi 13 megapikselių asmenukių kamerą, leidžiančią fiksuoti tobulus portretus.

Redmi 13

Išmanusis telefonas aprūpintas dideliu 6,79 colių LCD ekranu su Full HD+ raiška ir 90 Hz atnaujinimo dažniu, suteikiančiu nepriekaištingą vaizdo kokybę ir sklandų naudojimą. Širdį telefonui suteikia „MediaTek Helio G91“ mikroschemų rinkinys, kurio veikimą palaiko 6 arba 8 GB operatyviosios atminties bei 128 arba 256 GB vidinės atminties.

Bet tai dar ne viskas. „Redmi 13“ turi 5030 mAh akumuliatorių su greitu 33 W įkrovimu, „microSD“ kortelės lizdą (iki 1 TB), iki 8 GB virtualios RAM, IP53 apsaugą nuo vandens bei 3,5 mm ausinių lizdą, todėl šis telefonas yra pasiruošęs viskam.

Ir visa tai tik nuo 180 JAV dolerių už 6/128 GB konfigūraciją! Xiaomi vėl įrodo, kad aukščiausios klasės funkcijos gali būti prieinamos kiekvienam. Ar jau pasiruošę naujai patirčiai? „Redmi 13“ laukia jūsų!

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt