Pamirškite naujoves: būsimo iPhone 15 Pro Max specifikacijos atsidūrė internete

iPhone telefonas

Net ir po to, kai „Apple” paskelbė darbuotojų, nutekinančių informaciją apie jos produktus, medžioklę, duomenų nutekėjimas tęsiasi. Vienas informatorius pasidalijo kai kuriomis detalėmis apie būsimo „Apple” flagmano techninę įrangą. Šį kartą sužinojome informacijos apie ekraną, pagrindinę kamerą, procesorių ir operatyviąją atmintį.

Būsimos iPhone 15 Pro Max specifikacijos

Nutekintoje informacijoje pateikiamos tik techninės specifikacijos, be jokių detalių ar paaiškinimų. Kartu kai kurie punktai prieštarauja ankstesniems gandams.

Autoriaus teigimu, „iPhone 15 Pro Max” bus nusivylimas tiems, kurie tikisi, kad flagmanas pagerins fotografavimo kokybę. Jame bus įrengtas tas pats 48 megapikselių „Sony IMX803” jutiklis, kaip ir „iPhone 14 Pro” ir „Pro Max”. Tai prieštarauja gandams apie naujausią IMX903 jutiklį, kuriuos anksčiau paskelbė keletas kitų informatorių.

Ekranas bus naudojamas iš dabartinių „iPhone” „Pro” versijų, todėl nereikėtų tikėtis ryškumo ir spalvų atkūrimo pagerėjimo. Ekranai gaminami naudojant „Samsung” M12 technologiją ir, tikėtina, šiek tiek pasikeis jų dydis. Bent jau apie didesnius ekranus anksčiau skelbė trys autoritetingi informatoriai: Rossas Youngas, Ming-Chi Kuo ir Markas Gurmanas.

Yra ir privalumų. Šaltinis skelbia apie perėjimą prie naujo procesoriaus „A17 Bionic”. Operatyviosios atminties kiekis padidės nuo 6 iki 8 gigabaitų.

Primename, kad „iPhone 15” linijoje pirmą kartą turėtų būti C tipo USB jungtis. Anksčiau bendrovė visada naudojo savo „Lightning” prievadus ir laidus, tačiau dėl naujų ES įstatymų ji turi pereiti prie vieningo standarto.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt