Paskelbta būsimo „Xiaomi 14 Pro” išmaniojo telefono vizualizacija

Xiaomi_14_Pro

Internete nutekėję būsimo „Xiaomi 14 Pro” išmaniojo telefono vaizdai leidžia susidaryti įspūdį apie jo dizainą ir funkcijas.

Paskelbti būsimo „Xiaomi 14 Pro” išmaniojo telefono brėžiniai

Kaip matyti, įrenginys iš esmės išlaikys savo pirmtako „Xiaomi 13 Pro” dizainą, pabrėžiant dizaino tęstinumą ir prekės ženklo atpažįstamumą. Šias vizualizacijas paskelbė SPinfoJP insaideris. Anksčiau jis pirmasis atskleidė „Xiaomi 13 Ultra” dizainą 90 % tikslumu ir tik su nedideliais detalių skirtumais.

Paveikslėlyje matyti „Xiaomi 14 Pro” nugarėlėje esantis kvadratinis kameros modulis, kuriame yra trys jutikliai, įskaitant apačioje esantį teleobjektyvą.

Galinio skydelio dizainas išliks beveik nepakitęs, o „Xiaomi 14 Pro” priekinė dalis gerokai pasikeis. Jis turės siaurą rėmelį su šiek tiek išlenktais kraštais, todėl ekrane atsiras keturios kreivės.

Remiantis ankstesniu nutekinimu, „Xiaomi 14” serija turės plokščio ekrano variantą. Aukščiausios klasės variantas turės lenktą ekraną.

Vienas iš svarbiausių „Xiaomi 14 Pro” elementų bus ilgai lauktas „Snapdragon 8 Gen 3” mikroschemų rinkinys, kuris bus išleistas spalio mėn.

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt