Pradedama prekiauti „Xiaomi MIJIA” žodyno rašikliu

Xiaomi MIJIA

Už maždaug 100 € „Xiaomi” pristatė MIJIA Dictionary Pen, Šiame išmaniajame įtaisėlyje įrengtas lazerinis skeneris, kuris efektyviai fiksuoja ir nuskaito kelių eilučių ir viso puslapio nuotraukų vertimus, konvertuodamas juos į tekstą įvairiems tikslams.

Xiaomi MIJIA Dictionary Pen turi kamerą, galinčią užfiksuoti ištisas pastraipas. Vartotojai gali bendrinti tekstą ir nuotraukas su kitomis programėlėmis, kad galėtų redaguoti, spausdinti ir bendrinti įvairiuose įrenginiuose. Be to, plonas ekranas leidžia naudotojams efektyviai peržiūrėti įrašytą tekstą.

Xiaomi MIJIA pieštukas

Rašiklis turi dvigubą mikrofoną, užtikrinantį geresnes įrašymo galimybes, o jo dirbtinio intelekto triukšmo mažinimo algoritmai užtikrina geresnį vertimą balsu. Jis palaiko kalbos vertimą iš įvairių kalbų, įskaitant anglų, kinų, japonų, korėjiečių, vokiečių ir kt.

„Xiaomi” teigia, kad prietaisas pasiekia 99 % sėkmės atpažįstant anglišką ir kinišką OCR tekstą. Be to, į „Xiaomi MIJIA Dictionary Pen” integruotas daugiau kaip 15 mln. kinų ir anglų kalbų žodžių, paimtų iš tokių žodynų kaip „Oxford Advanced English-Chinese Dictionary”, „Kingsoft PowerWord” ir kelių kitų vietinių kinų kalbos žodynų, palaikymas.

Ateityje planuojama šio prietaiso galimybes praplėsti – įtraukti daugiau kalbų. Tad nenuostabu, kad po kelerių metų tokį pieštuką galėsime naudoti ir mes.

Technologijų straipsnių ekspertė, apžvalgų autorė. El. paštas: agne@technolife.lt