Pristatytas pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas, kurio baterija 4 metus bus keičiama nemokamai

Oppo A2 Pro

OPPO paskelbė apie naujo išmaniojo telefono A2 Pro išleidimą. Oficialiai prietaisas bus pristatytas rugsėjo 15 d., tačiau kol kas pardavėjas kalbėjo apie pagrindines naujojo produkto savybes.

Be dizaino, pasiskolinto iš OPPO flagmanų modelių, „A2 Pro“ pasigirs ilgai tarnaujančia baterija – gamintojas tikina, kad baterija sukurta taip, kad net po 4 naudojimo metų išlaikytų daugiau nei 80% talpos.

Tačiau jei baterija nėra pakankamai patvari, gamintojas pasiūlys nemokamą pakeitimą. Pastebėtina, kad po 4 metų, 2027 m., įsigalios naujos ES taisyklės , kurios įpareigos išmaniųjų telefonų ir kitos įrangos gamintojus grąžinti išimamas baterijas.

 

Pagrindinės OPPO A2 Pro savybės

  • 6,7 colio OLED ekranas, 2412 x 1080, FHD+, 120 Hz;
  • Išmanusis telefonas veikia su MediaTek Dimensity 7050 lustu – pagal galią jis šiek tiek lenkia Snapdragon 778G;
  • atminties konfigūracijos: 8 GB + 256 GB, 12 GB + 256 GB ir 12 GB + 512 GB;
  • 8 megapikselių asmenukių kamera ir įrenginys su dviem 64+2 megapikselių moduliais;
  • 5000 mAh baterija su 67 vatų greito įkrovimo palaikymu.

Pilnas OPPO A2 Pro pristatymas įvyks jau šį penktadienį – tuomet paaiškės kitos išmaniojo telefono charakteristikos ir mažmeninė kaina.

OPPO A2 Pro telefonas

OPPO A2 Pro

Šių metų pradžioje „Oppo“ pristatė  „Find X6“ ir „X6 Pro“  – „kol kas pažangiausius kompanijos flagmanus“. Pagrindinis bruožas yra periskopo kamera su rekordiškai dideliu IMX890 jutikliu, kuris sukuria fotoaparato lygio portretus. Šiuo metu pažangios nuotraukų galimybės derinamos su aukščiausios klasės aparatine įranga.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt