„Samsung“ pristatė išmaniuosius telefonus skirtus kariuomenei

Samsung telefonai skirti kariuomenei

„Samsung“  pristatė  du naujus išmaniuosius telefonus – „Galaxy S23 Tactical“ ir „XCover 6 Pro Tactical“, kurie skirti naudoti karinėms ir teisėsaugos institucijoms.

Naujieji telefonai gavo geros kokybės dėklus, sertifikuotus pagal karinį standartą MIL-STD-810H. Šie telefonai taip pat turi IP68 apsaugą nuo dulkių. Pagrindinė šių išmaniųjų telefonų ypatybė yra „Samsung Knox“ ir „Knox Dual Data at Rest“ duomenų apsaugos palaikymas ir „Samsung DeX“ protokolo, skirto išoriniam monitoriui ir klaviatūrai prijungti, buvimas.

Jutiklinio ekrano valdymas pritaikytas rankoms su pirštinėmis. Numatytas atskiras slaptas režimas, kuriame visi ryšio elementai yra išjungti.

Galaxy S23 Tactical telefonas.jpg

„Samsung“ kariniuose išmaniuosiuose telefonuose yra iš anksto įdiegtos „Android“ programos „Team Awareness Kit” ir „Battlefield Assisted Trauma Distributed Observation Ki”t, kurios renka ir apdoroja duomenis apie vartotojo aplinką ir būklę.

Suteikiama integracija su naktinio matymo sistemomis, radijo ryšio sistemomis, dronais, tolimačiais ir kitais kariuomenės įrenginiais. „Galaxy S23 Tactical“ ir „XCover 6 Pro Tactical“ komplektuose taip pat yra specialūs apsauginiai dėklai, leidžiantys programėles pritvirtinti prie karių įrangos.

Techniškai naujieji įrenginiai atkartoja standartinius „Samsung“ išmaniuosius telefonus, skirtus bendrajai rinkai, tačiau „Galaxy Tactical Edition“ šeimos modeliai parduodami tik valstybinėms institucijoms.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt