Žmonės visame pasaulyje naudodamiesi įvairiomis programėlėmis praleidžia nuo 20% iki 60% savo laiko

Laiko praleidimas prie programėlių

Kasdien žmonija sugeneruoja apie 325 terabaitus naujų duomenų, dėl kurių turi paaukoti miegą ir kitus svarbius dalykus. Remdamiesi „DataReportal“ ir „Sleep Cycle“ miego analizės programėlės duomenimis, „Electronics Hub“ mokslininkai rinko ir analizavo statistiką, kiek laiko žmonės pasaulyje žiūri į ekranus ir kokiu tikslu. Deja, bet skaičiai labai nuvilia: vidutiniškai šiuolaikiniam žmogui per dieną peržiūrėti turinį prireikia net 6 valandų ir 37 minučių.

Pietų Afrikos gyventojai telefono nepaleidžia iš rankų iki 58 % viso laiko. Tačiau Japonijoje situacija yra visiškai priešinga – jie žiūri į ekranus ne daugiau kaip 22% viso laiko. Išmanieji telefonai labiausiai dievinami Filipinuose, Brazilijoje, Pietų Afrikoje ir Tailande, čia jie atima 30% žmonių laiko. Asmeninių kompiuterių naudojimo lyderiai yra Rusija ir Pietų Afrika.

Saudo Arabija yra žaidėjų šalis, čia žaidžiama 11,5% dienos. Naudingos veiklos vengia dauguma pasaulio vartotojų, 75% visų sukurtų duomenų yra susiję su pramoginiu turiniu. Pirmoje vietoje – vaizdo įrašai (53,72 proc.), antroje – socialiniai tinklai (12,69 proc.), trečioje – žaidimai (9,86 proc.).

Laiko praleidimas prie programėlių

Kriptovaliutų, technologijų ir mobiliosios zonos straipsnių autorius. El. pašas: andrius@technolife.lt