„Duolingo” mokys groti muzikos instrumentais

Duolingo mokys groti

Sprendžiant iš naujų kūrėjų „atradimų”, darbas prie muzikinės „Duolingo” versijos vyksta pilnu tempu. iOS programuotojas ir atvirkštinės inžinerijos specialistas Steve’as Moseris „Duolingo” mobiliosiose programėlėse rado paslėptų muzikos instrumentų, kodo ir prekės ženklo „Duolingo Music” atvaizdų, rodančių, kad vyksta muzikos mokymosi programėlės kūrimo darbai.

Naujojoje programėlėje bus mokoma groti pianinu ir būgnais, taip pat šiek tiek muzikos teorijos.

2023 m. kovo mėn. paskelbtame „Duolingo” darbo skelbime rasta darbo vieta „muzikos mokymo ekspertui, kuris derintų ir teorines žinias apie atitinkamus švietimo tyrimus, ir praktinę mokymo patirtį”.

Duolingo mokys muzikos instrumentų – dabar galima mokytis groti klavišiniais ir būgnais

Nei tada, nei dabar „Duolingo” nepatvirtino savo planų, bendrovė tik pažymėjo, kad „nuolat eksperimentuoja su naujomis funkcijomis”, ir patarė nepraleisti spalio 11 d. vyksiančio renginio „Duocon”.

Be pagrindinės kalbų mokymosi programos, „Duolingo” palaiko keletą šalutinių projektų. 2014 m. sukurtas „Duolingo English Test” yra internetinis sertifikavimo egzaminas, kuriuo tikrinamos kalbos žinios. Per pandemiją bendrovė taip pat pristatė „Duolingo ABC” – nemokamą programėlę, skirtą 3-6 metų vaikams mokytis anglų kalbos. 2022 m. spalio mėn. bendrovė paskelbė „Duolingo Math” – nemokamą matematikos mokymosi programėlę.

Technologijų straipsnių ekspertė, apžvalgų autorė. El. paštas: agne@technolife.lt