„Google“ netrukus pradės naikinti paskyras, kurios buvo neaktyvios 2 metus

Google paskyros

„Google“ nusprendė atnaujinti taisykles dėl paskyrų. Bendrovė paskelbė, kad pradės naikinti paskyras, kurios buvo neaktyvios mažiausiai dvejus metus.

Naudotojai, kurių paskyros buvo neaktyvios dvejus metus, gaus el. laišką, informuojantį apie būsimą paskyros išjungimą. Vartotojui neprisijungus prie paskyros per 60 dienų nuo tokio laiško gavimo, paskyra bus deaktyvuota. Po išjungimo turėsite dar 60 dienų prisijungti, kol įmonė visam laikui ištrins paskyrą. Bendrovė siųs įspėjamuosius el. laiškus tiek į Paskyrą, kuri gali būti ištrinta, tiek į visus Vartotojo pridėtus el. pašto adresus, kad atkurtų prieigą.

Laiškai bus pradėti siųsti dar šiais metais. „Google“ teigia, kad anksčiausiai paskyros ištrynimai prasidės 2023 m. gruodžio mėn.

Išaktyvinimas ir ištrynimas bus taikomi visam paskyros turiniui, įskaitant „Gmail“, Drive, Dokumentus, „YouTube“, „Google“ nuotraukas, „Meet“ ir Kalendorių. Galima ištrinti tik asmenines paskyras. Šie pakeitimai neturės įtakos darbo ar mokyklos el. paštui.

„Google“ turi įrankį, leidžiantį išvengti paskyros ištrynimo. Neaktyvios paskyros valdytojas gali įspėti apie neaktyvias paskyras, todėl vartotojas gali nuspręsti, kas nutiks jų duomenims. Pavyzdžiui, galite pasirinkti patikimus kontaktus, kad įspėtų arba net atsisiųstų paskyros duomenis, jei kyla pavojus, kad jis gali būti išjungtas. „Google Takeout“ paslauga taip pat pasiekiama vartotojams , kuri leidžia eksportuoti paskyros duomenis.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt