„Samsung Galaxy S23” linija gavo didžiulį atnaujinimą su daugybe įvairių patobulinimų

Naujausias Samsung Galaxy S23 atnaujinimas

Galaxy S23 naudotojai kantriai laukė, kol jų telefonai gaus 2023 m. birželio mėn. saugumo atnaujinimą, nes sklandė gandai, kad atnaujinimas atneš reikšmingų kameros patobulinimų. Tačiau atnaujinimas buvo atidėtas, kai daugelis kitų pradinio lygio, vidutinės ir aukštesnės klasės telefonų jau gavo atnaujinimą.

Teigiama, kad Galaxy S23 šeima gaus „super atnaujinimą”. Atrodo, kad jis nebus išleistas iš karto, bet bus keli atnaujinimai, kurie pasirodys vienas po kito. Atnaujinimas gali pagerinti „Galaxy S23 Ultra” akumuliatoriaus veikimo laiką.

Be to, bus ištaisytos klaidos, esančios „Galaxy S23”, „Galaxy S23 Plus” ir „Galaxy S23 Ultra”. Greičiausiai jame taip pat bus daugybė fotoaparato optimizavimų ir naujas 2x portreto režimas, skirtas „Galaxy S23 Ultra”.

Atnaujinime taip pat gali būti išspręsta HDR problema, kuri paveikia kai kurias „Galaxy S23” telefonais padarytas nuotraukas, ypač objektų kampus.

O gera žinia ta, kad šiandien „Galaxy S23” serijos telefonai pagaliau pradėjo gauti ilgai lauktą programinės įrangos atnaujinimą.

Naujausias „Galaxy S23”, „Galaxy S23+” ir „Galaxy S23 Ultra” programinės įrangos atnaujinimas pateikiamas su programinės įrangos versija S91xBXXU2AWF1. Atnaujinimas turi didžiulį, maždaug 2,2 GB dydžio failą, o tai yra užuomina apie kai kuriuos svarbius patobulinimus, kurie gali būti įtraukti į jį. Nors pačiame pakeitimų sąraše nieko neparašyta.

Naujausias programinės įrangos atnaujinimas šiuo metu prieinamas Indonezijoje, Malaizijoje, Tailande ir Filipinuose. Kitose Azijos ir Europos šalyse jis gali būti prieinamas per kelias artimiausias dienas.

Kai kuriuos „Samsung” atliktus pakeitimus patvirtino patikimas šaltinis

Pateikiame sąrašą:

  • Patobulinta lytėjimo patirtis;
  • Atnaujinta vartotojo sąsaja dėl veikimo sklandumo;
  • 2x portreto režimas;
  • Išspręsta automatinio fokusavimo problema;
  • Nakties režimo apdorojimo pakeitimai.

Norėdami patikrinti ar atnaujinimas jau yra paruoštas, eikite į Nustatymai, tada Programinės įrangos naujinimas ir pasirinkite Atsisiųsti ir įdiegti.

Technologijų naujienų ir apžvalgų autorius. TechnoLife.lt portalo vyr. redaktorius. El. paštas: vytautas@technolife.lt